Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Force Winter 2 205/60 R16 96H

BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich

BF Goodrich g-Force Winter 2205/60 R16 96H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528705221706
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  48,15 €

Цена по парче

96,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,07 €

Назад кон врвот