Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Force Winter 2 205/55 R16 91T

BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich

BF Goodrich g-Force Winter 2205/55 R16 91T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528701526331
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  42,55 €

Цена по парче

85,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,93 €

Назад кон врвот