Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Force Winter 2 205/50 R17 93V

BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich

BF Goodrich g-Force Winter 2205/50 R17 93V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
205
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528703654575
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  76,7 €

Цена по парче

153,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот