Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Force Winter 2 185/55 R15 82T

BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich

BF Goodrich g-Force Winter 2185/55 R15 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
185
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528708753969
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
68 dB

Највисока цена:  57,15 €

Цена по парче

114,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,43 €

Назад кон врвот