Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Force Winter 155/80 R13 79T

BF Goodrich

BF Goodrich g-Force Winter155/80 R13 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
155
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528704313938
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  55,3 €

Цена по парче

55,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,03 €

Назад кон врвот