Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Cross Control S 13 R22.5 154/150K

BF Goodrich

BF Goodrich Cross Control S13 R22.5 154/150K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
13
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
154/150
Индекс на брзина:
K
EAN:
3528706212666
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  467,2 €

Цена по парче

467,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  44,82 €

Назад кон врвот