Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2 33x10.50 R15 114R

BF Goodrich

BF Goodrich All-Terrain T/A KO233x10.50 R15 114R

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
33x10.50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
114
Индекс на брзина:
R
EAN:
3528703186274
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
75 dB

Највисока цена:  182,1 €

Цена по парче

182,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,5 €

Назад кон врвот