Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2 32x11.50 R15 113R

BF Goodrich

BF Goodrich All-Terrain T/A KO232x11.50 R15 113R

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
32x11.50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
113
Индекс на брзина:
R
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
75 dB

Највисока цена:  227,8 €

Цена по парче

227,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,68 €

Назад кон врвот