Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2 31x10.50 R15 109S

BF Goodrich

BF Goodrich All-Terrain T/A KO231x10.50 R15 109S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
31x10.50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
S
EAN:
3528708756786
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
75 dB

Највисока цена:  162,6 €

Цена по парче

162,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,23 €

Назад кон врвот