Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2 315/70 R17 121/118S

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2
BF Goodrich All-Terrain T/A KO2
BF Goodrich All-Terrain T/A KO2
BF Goodrich

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2315/70 R17 121/118S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
315
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
121/118
Индекс на брзина:
S
EAN:
3528701461045
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
75 dB

Највисока цена:  325,30 €

Цена по парче

325,30 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 14,44 €

Назад кон врвот