Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2 30x9.50 R15 104S

BF Goodrich

BF Goodrich All-Terrain T/A KO230x9.50 R15 104S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
30x9.50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
S
EAN:
3528701294513
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
75 dB

Највисока цена:  170,9 €

Цена по парче

170,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот