Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2 265/65 R18 117/114R

BF Goodrich

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2265/65 R18 117/114R

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
265
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
117/114
Индекс на брзина:
R
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
74 dB

Највисока цена:  268,3 €

Цена по парче

268,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,23 €

Назад кон врвот