Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2 265/65 R17 120/117S

BF Goodrich

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2265/65 R17 120/117S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
265
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
120/117
Индекс на брзина:
S
EAN:
3528705468620
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
74 dB

Највисока цена:  234,2 €

Цена по парче

234,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  15,55 €

Назад кон врвот