Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2 265/60 R20 121/118S

BF Goodrich

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2265/60 R20 121/118S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
265
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
121/118
Индекс на брзина:
S
EAN:
3528703819875
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
74 dB

Највисока цена:  355,9 €

Цена по парче

355,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,02 €

Назад кон врвот