Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2 255/55 R18 109/105R

BF Goodrich

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2255/55 R18 109/105R

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
109/105
Индекс на брзина:
R
EAN:
3528702212639
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
74 dB

Највисока цена:  201,6 €

Цена по парче

201,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот