Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2 225/70 R17 110/107S

BF Goodrich

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2225/70 R17 110/107S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
225
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
110/107
Индекс на брзина:
S
EAN:
3528707932716
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
75 dB

Највисока цена:  206,9 €

Цена по парче

206,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,68 €

Назад кон врвот