Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2 225/70 R16 102/99R

BF Goodrich

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2225/70 R16 102/99R

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
225
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
102/99
Индекс на брзина:
R
EAN:
3528701724904
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
B
74 dB

Највисока цена:  156,3 €

Цена по парче

156,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,01 €

Назад кон врвот