Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2 215/70 R16 100/97R

BF Goodrich

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2215/70 R16 100/97R

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
100/97
Индекс на брзина:
R
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
74 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот