Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 255/45 R20 101W

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage255/45 R20 101W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
255
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528700685947
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  194 €

Цена по парче

194 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,68 €

Назад кон врвот