Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 235/55 R19 105W

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage235/55 R19 105W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528709921985
ЕУ Етикета:
B
A
70 dB

Највисока цена:  255,7 €

Цена по парче

255,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10 €

Назад кон врвот