Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 235/55 R19 105V

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage235/55 R19 105V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528703403906
ЕУ Етикета:
B
A
70 dB

Највисока цена:  148,8 €

Цена по парче

148,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,02 €

Назад кон врвот