Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 235/50 R18 101V

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage235/50 R18 101V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
235
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528709046626
ЕУ Етикета:
B
A
70 dB

Највисока цена:  155,2 €

Цена по парче

155,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,86 €

Назад кон врвот