Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 225/55 R19 99V

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage225/55 R19 99V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528708174306
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  157,4 €

Цена по парче

157,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот