Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 215/65 R16 102H

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage215/65 R16 102H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528700144239
ЕУ Етикета:
B
A
70 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот