Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 215/45 R17 91V

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage215/45 R17 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528707860699
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  129,7 €

Цена по парче

129,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,09 €

Назад кон врвот