Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 205/65 R15 94H

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage205/65 R15 94H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528702487426
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  98,9 €

Цена по парче

98,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,75 €

Назад кон врвот