Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 205/60 R15 91H

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage205/60 R15 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528705809225
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  89,7 €

Цена по парче

89,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,07 €

Назад кон врвот