Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 205/55 R17 95V

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage205/55 R17 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528705573409
ЕУ Етикета:
B
A
70 dB

Највисока цена:  115,4 €

Цена по парче

115,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,81 €

Назад кон врвот