Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 205/55 R17 91W

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage205/55 R17 91W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528703487050
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  127 €

Цена по парче

127 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,07 €

Назад кон врвот