Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 185/60 R15 88H

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage185/60 R15 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528706985898
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  76,6 €

Цена по парче

76,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,91 €

Назад кон врвот