Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 185/60 R15 84H

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage185/60 R15 84H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528708879638
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  74,5 €

Цена по парче

74,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,91 €

Назад кон врвот