Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 185/55 R15 82H

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage185/55 R15 82H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
185
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528708911369
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  88,4 €

Цена по парче

88,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,93 €

Назад кон врвот