Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 175/70 R14 84T

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage175/70 R14 84T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
175
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528700932195
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  74,3 €

Цена по парче

74,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,22 €

Назад кон врвот