Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich ACTIVAN WINTER 225/70 R15 112/110R

BF Goodrich ACTIVAN WINTER
BF Goodrich ACTIVAN WINTER
BF Goodrich

BF Goodrich ACTIVAN WINTER225/70 R15 112/110R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
225
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
112/110
Индекс на брзина:
R
EAN:
3528708836839
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  111,5 €

Цена по парче

111,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,36 €

Назад кон врвот