Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich ACTIVAN WINTER 215/70 R15 109/107R

BF Goodrich ACTIVAN WINTER
BF Goodrich ACTIVAN WINTER
BF Goodrich ACTIVAN WINTER
BF Goodrich

BF Goodrich ACTIVAN WINTER215/70 R15 109/107R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
R
EAN:
3528700154023
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  121,30 €

Цена по парче

121,30 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 7,47 €

Назад кон врвот