Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich ACTIVAN WINTER 215/65 R15 104/102T

BF Goodrich ACTIVAN WINTER
BF Goodrich ACTIVAN WINTER
BF Goodrich

BF Goodrich ACTIVAN WINTER215/65 R15 104/102T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528700559521
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  136 €

Цена по парче

136 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот