Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich ACTIVAN WINTER 205/65 R16 107/105T

BF Goodrich ACTIVAN WINTER
BF Goodrich ACTIVAN WINTER
BF Goodrich

BF Goodrich ACTIVAN WINTER205/65 R16 107/105T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
107/105
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528709437769
ЕУ Етикета:
E
B
71 dB

Највисока цена:  127,5 €

Цена по парче

127,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,55 €

Назад кон врвот