Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich ACTIVAN WINTER 195/75 R16 107/105R

BF Goodrich ACTIVAN WINTER
BF Goodrich ACTIVAN WINTER
BF Goodrich

BF Goodrich ACTIVAN WINTER195/75 R16 107/105R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
195
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
107/105
Индекс на брзина:
R
EAN:
3528705868208
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот