Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich ACTIVAN WINTER 195/65 R16 104/102R

BF Goodrich ACTIVAN WINTER
BF Goodrich ACTIVAN WINTER
BF Goodrich

BF Goodrich ACTIVAN WINTER195/65 R16 104/102R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
R
EAN:
3528701189826
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
71 dB

Највисока цена:  110,50 €

Цена по парче

110,50 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 3,91 €

Назад кон врвот