Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich ACTIVAN WINTER 185/80 R14 102/100R

BF Goodrich ACTIVAN WINTER
BF Goodrich ACTIVAN WINTER
BF Goodrich

BF Goodrich ACTIVAN WINTER185/80 R14 102/100R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
185
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
102/100
Индекс на брзина:
R
EAN:
3528703874652
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  104,5 €

Цена по парче

104,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот