Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Activan 225/75 R16 118/116R

BF Goodrich Activan
BF Goodrich Activan
BF Goodrich

BF Goodrich Activan225/75 R16 118/116R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
225
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
118/116
Индекс на брзина:
R
EAN:
3528703345619
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  158,7 €

Цена по парче

158,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,02 €

Назад кон врвот