Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Activan 215/75 R16 113/111R

BF Goodrich Activan
BF Goodrich Activan
BF Goodrich

BF Goodrich Activan215/75 R16 113/111R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
113/111
Индекс на брзина:
R
EAN:
3528701111599
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  135,8 €

Цена по парче

135,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,91 €

Назад кон врвот