Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Activan 215/70 R15 109/107S

BF Goodrich Activan
BF Goodrich Activan
BF Goodrich

BF Goodrich Activan215/70 R15 109/107S

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
S
EAN:
3528702904527
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  110,3 €

Цена по парче

110,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,91 €

Назад кон врвот