Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Activan 205/65 R16 107/105T

BF Goodrich Activan
BF Goodrich Activan
BF Goodrich

BF Goodrich Activan205/65 R16 107/105T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
107/105
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528709280020
ЕУ Етикета:
E
B
72 dB

Највисока цена:  102,60 €

Цена по парче

102,60 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 6,82 €

Назад кон врвот