Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Activan 195/75 R16 107/105R

BF Goodrich Activan
BF Goodrich Activan
BF Goodrich

BF Goodrich Activan195/75 R16 107/105R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
195
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
107/105
Индекс на брзина:
R
EAN:
3528703650577
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  98,3 €

Цена по парче

98,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,93 €

Назад кон врвот