Споредете до 4 продукти:

Ascenso XLR 880 710/70 R38 172D

Ascenso

Ascenso XLR 880710/70 R38 172D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
710
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
172
Индекс на брзина:
D
EAN:
8904365502396

Највисока цена:  2.895,3 €

Цена по парче

2.895,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  190,63 €

Назад кон врвот