Споредете до 4 продукти:

Ascenso XLR 880 650/85 R38 173D

Ascenso

Ascenso XLR 880650/85 R38 173D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
650
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
173
Индекс на брзина:
D
EAN:
8904365502648

Највисока цена:  3.375,6 €

Цена по парче

3.375,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  190,63 €

Назад кон врвот