Споредете до 4 продукти:

Ascenso XLR 880 600/70 R30 152D

Ascenso

Ascenso XLR 880600/70 R30 152D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
600
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
30
Индекс на товар:
152
Индекс на брзина:
D
EAN:
8904365502457

Највисока цена:  1.984,3 €

Цена по парче

1.984,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  190,63 €

Назад кон врвот