Споредете до 4 продукти:

Ascenso XLR 880 600/65 R28 154D

Ascenso

Ascenso XLR 880600/65 R28 154D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
600
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
154
Индекс на брзина:
D
EAN:
8904365502440

Највисока цена: 

Назад кон врвот