Споредете до 4 продукти:

Ascenso TSB 111 7.50 R16 99A8

Ascenso

Ascenso TSB 1117.50 R16 99A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
7.50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8904365500477

Највисока цена:  119,2 €

Цена по парче

119,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  16,86 €

Назад кон врвот